Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Porsche Panamera

Prosiak przeszedł u nas kompleksową regenerację. Został cały "wyparowany" włącznie z komorą silnika.

Lakier przeszedł jednoetapową korektę a na końcu zabezpieczony bardzo fajnym preparatem, który zawiera naturalne woski CARNAUBA oraz TEFLON. Zabezpieczy to lakier przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi oraz przed działaniem środków chemicznych jak i soli, którą drogowcy sypią zimą na nasze drogi.

Skóry wewnątrz auta zostały oczyszczone oraz zabezpieczone środkiem, który zapobiega pękaniu oraz pozostawia na skórze niewidzialny filtr zabezpieczający ją np przed promieniami UV.

 


 

Skoda Superb

Superb przeszedł poprawki blacharsko-lakiernicze. Zostały również wymienione elementy chromowane. Na końcu Skoda została porządnie "wyparowana" i zabezpieczona preparatem, który zawiera naturalne woski CARNAUBA oraz TEFLON. Zabezpieczy to lakier przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi oraz przed działaniem środków chemicznych jak i soli, którą drogowcy sypią zimą na nasze drogi.


 

Zawartość

OPEL SPEEDSTER

Czas najwyższy na przedstawienie Wam auta które mamy pod opieką i które niewątpliwie należy do motoryzacyjnej rzadkości oraz naszych ulubieńców :) Opel Speedster! Auto typu roadster zbudowane głównie z aluminium i włókna szklanego na bazie Lotusa Elise. Na rynek europejski wyszło nieco powyżej 5000 egzemplarzy i właśnie jeden z nich trafił do nas :D Konieczne było zajęcie się lakierem oraz wnętrzem co nie należało do łatwych ze względu na gabaryty auta ;) Finalnie roadster został zabezpieczony Ultracoat Hydro HD.


 

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?