Mercedes S580e - zabezpieczenie folią PPF - Strefa Serwisowa Skip to main content

Mercedes S580e – zabezpieczenie folią PPF

Nowiutka, flagowa limuzyna od Mercedesa… czyli S580e. Podobno najlepsza hybryda plug-in na świecie z zasięgiem aż 107 km w trybie elektrycznym na ładowaniu. Spalanie? 0,9l/100 km brzmi niewiarygodnie jak na 5,3-metrową limuzynę o mocy 510 km 😳

W 'esce’ wykonaliśmy;

zabezpieczenie bezbarwną folią PPF; – full front (maska, zderzak, błotniki, reflektory, słupki A, kawałek dachu), – wszystkie drzwi, słupki black piano, przestrzeń załadunkową, – monitor multimedialny, zegary, wszystkie elementy black piano wewnątrz auta.

reszta lakieru otrzymała zabezpieczenie powłoką ceramiczną MAGNITE,

felgi i zaciski zostały zabezpieczone powłoką ceramiczną METAL GUARD.

Zabezpieczenie Mercedesa S580e folią ochronną to doskonały sposób na zachowanie świetnego wyglądu i wartości tego luksusowego samochodu. Proces aplikacji folii ochronnej PPF (Paint Protection Film) wymaga precyzji i doświadczenia, ale jest niezwykle skutecznym środkiem ochrony przed zarysowaniami, kamieniami, owadami i innymi uszkodzeniami.

Pierwszym krokiem w zabezpieczeniu Mercedesa S580e jest dokładne oczyszczenie powierzchni karoserii, usuwając wszelkie zabrudzenia i pozostałości po środkach chemicznych. Następnie specjalista od aplikacji folii przystępuje do pomiaru i przycięcia folii, aby idealnie pasowała do kształtu i rozmiaru poszczególnych paneli samochodu.

Kolejnym etapem jest delikatne nałożenie folii na powierzchnię, eliminując wszelkie pęcherze powietrza i zagniecenia. Specjalista korzysta z zaawansowanych narzędzi, aby zapewnić równomierne i doskonałe przyklejenie folii do karoserii.

Po zakończeniu procesu aplikacji, Meredes S580e jest gotowy do użytku, zabezpieczony przed wszelkimi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i mechanicznymi. Dzięki ochronnej folii PPF, lakier samochodu pozostaje nieskazitelny, zachowując swój połysk i głębię koloru na długi czas.

Zabezpieczenie Mercedesa S580e folią ochronną PPF to inwestycja, która opłaca się w dłuższej perspektywie, chroniąc samochód przed uszkodzeniami i utrzymując jego estetyczny wygląd przez wiele lat użytkowania.